Skip to main content

Правила користування сайтом

Користувач погоджується не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, порнографічні та інші матеріали, які можуть порушувати закони України чи міжнародне право.

Користувач погоджується, що Адміністрація Сайту має право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яки записи Користувача в будь-який час на свій розсуд .

Користувач погоджується, що уся введена ним інформація буде зберігатись в базі даних, але Адміністрація Сайту не несе відповідальність за дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

Користувач погоджується, що користується Сайтом виключно на власний ризик.

Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду, спричинену комп’ютеру Користувача та його даним.

Адміністрація Сайту не здійснює обов’язкової перевірки матеріалів, що розміщується Користувачем на Сайті.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за зміст матеріалів на Сайті та за будь-які висловлювання та коментарі Користувачів, за їх відповідність вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів і послуг, найменування фірм та їх логотипів тощо.

Адміністрація Сайту не гарантує і не підтверджує точність або надійність будь-яких порад, думок, заяв чи іншої завантаженої або розповсюдження інформації через аккаунти будь-яких користувачів, постачальників інформації або будь-яких інших фізичних чи юридичних осіб. Користувач визнає та усвідомлює, що покладання на такі думки, поради, заяви, меморандуми або іншу інформацію повинно бути на свій страх і ризик.

Адміністрація Сайту залишає за собою право змінювати, додавати або видаляти частини цих Умов у будь-який час і такі зміни набирають чинності негайно після публікації.

Користувач погоджується періодично переглядати цей текст на предмет змін, оскільки користування Сайтом після оновлення чи виправлення умов користування означає його згоду з ними.

Якщо Ви не погоджуєтесь з Умовами та Правилами користування, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь https://magnolia-tv.com

X